Karabük Haber
HV
05 MART Salı 08:02

AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Tuzla TOKİ Konutları hak sahipleriyle görüştü

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Tuzla’da Tuzla TOKİ Konutları hak sahipleriyle bir araya geldi. Kurum’a Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve TOKİ yetkilileri eşlik etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-02-2024 08:50
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Tuzla TOKİ Konutları hak sahipleriyle görüştü

Toplantının açılışında konuşan Murat Kurum, bugüne kadar verdiği bütün sözleri tuttuğunu vurgulayarak, “Sizlerin sorunlarınızı, taleplerinizi, isteklerinizi dinlemek, çözüm bulmak üzere buradayım.” dedi.

Kurum, toplantıda vatandaşlara tek tek söz hakkı verdi ve onları dinledi. Hak sahipleri, indirim ve sabit fiyatla taksit ödemesi talebinde bulundu. TOKİ yetkilileri, sabit taksidin TOKİ ile değil bankalarla alakalı olduğunu ve mevzuatın TOKİ’ye bu konuda yetki vermediğini hatırlattı. Vatandaşlara “Sizin yanınızdayım” mesajı veren Kurum, süreci onlar adına takip edeceğini söyledi. TOKİ’nin önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

"KENDİSİNE İNANIYORUM, ARKASINDAYIZ"

Sosyal medyada açıklamalarıyla gündem olan Yakup Tekin de toplantıdaydı: Kendisine inanıyorum, arkasındayız.

Toplantıya sosyal medyada yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Tuzla TOKİ Konutları hak sahiplerinden Yakup Tekin de katıldı. Yakup Tekin’i dinleyen Kurum, “Bugün buradan senin duanı, senin teşekkürünü almadan çıkmayacağım.” dedi.

Toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da katıldı. 

AdminAdmin

YORUMLAR