Ekonomi
Giriş Tarihi : 01-06-2021 06:27   Güncelleme : 01-06-2021 06:27

İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı.

İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı.

İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı.

​İl Müdürümüz Çetin AYVALIK , İl Müdürlüğümüz kadın personelinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak günün anlamına özel hediyelerini takdim etti.

İl Tarım ve Orman Müdürümüz Çetin AYVALIK  “Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar günü ancak kadınlarımızın değerini bugünle sınırlandırmıyoruz. Sadece bugün daha yüksek sesle söylüyoruz. Kadınlarımız, tarihimizin her döneminde gerek aile, gerekse toplumsal hayatta üstlendikleri sorumluluklarla hayatımıza anlam ve değer katmaktadırlar. Bunun yanı sıra kadın bir “anne” olarak, “insan yetiştirmek” gibi kutsal bir görevi üstlenmektedir. Kadın elinin değdiği yerde bereket ve huzur vardır diyoruz.  Bu nedenle kırsalda kadınlara yönelik gelir getirici, faaliyet çeşitliliğini artırıcı ve sosyo-ekonomik yönden güçlendirici projelerimiz, sorunların çözümüne yönelik çalışmalarımız kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapılarak hız kesmeden devam edecektir.  

Bu düşüncelerle; fedakârlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle umutlarımızı yeşerten bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor, sağlık ve huzur içinde bereket dolu mutlu bir yaşam diliyorum.” dedi