Ekonomi
Giriş Tarihi : 31-05-2021 11:04   Güncelleme : 31-05-2021 11:04

İl Müdürümüz Çetin AYVALIK Tarımın Geleceği Olan Gençler ile Bir Araya Geldi.

​ İl Müdürümüz Çetin AYVALIK ve İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Yenice İlçemiz Yortan Beldesinde bulunan Çok Programlı Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı ve diğer bölümlerde öğrenim gören öğrencileri ziyaret ederek bünyesinde bulunan laboratuvarda incelemelerde bulundular

İl Müdürümüz Çetin AYVALIK Tarımın Geleceği Olan Gençler ile Bir Araya Geldi.

İl Müdürümüz Çetin AYVALIK ve İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Yenice İlçemiz Yortan Beldesinde bulunan Çok Programlı Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı ve diğer bölümlerde öğrenim gören öğrencileri ziyaret ederek bünyesinde bulunan laboratuvarda incelemelerde bulundular.

İl Müdürümüz Çetin AYVALIK; “Teşkilatımız içinde de görev yapan Veteriner Sağlık Teknisyenlerinin yetiştirildiği böyle bir okulun olmasından çok memnun oldum. İl Müdürlüğü olarak mesleki kazanım sağlamanız için her zaman yanınızdayız. Mezun olduktan sonrada İnşallah beraber çalışma fırsatımız olur. Derslerinizde ve hayatınızda başarılar dilerim.” dedi.

Ziyaret kapsamında Şeker Kanyonu Doğa Parkında incelemelerde bulunan İl Müdürümüz işletme sahibi Hayrettin KARAYEL den bilgi aldı. Sonrasında Yenice İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen İl Müdürümüz Çetin AYVALIK kurum personeli ile istişarelerde bulundu.